
Elektrische pomp en compressor
Dit levert u direct veel tijdsbesparing op. En het verlicht uw werkzaamheden aanzienlijk! De Gloria compressoraansluiting schroeft u voor de handpomp erin. Deze past in de vulopening. De Gloria Easy Spray draadloze elektrische pomp is compatibel met onze standaard Gloria druksproeiers van 3, 5 en 8 liter. U haalt de handpomp eruit en schroeft daarvoor in de plaats de Gloria Easy Spray erin.
Draadloze elektrische pomp van Lastvan.com kopen
Uw handpomp tovert u in een handomdraai om naar een volautomatische, draadloze elektrische sproeier. Zo hoeft u nooit meer handmatig te pompen en kunt u permanent sproeien. De Gloria Easy Spray draadloze elektrische pomp zorgt voor een optimale bedrijfsdruk en stemt deze zelfs automatisch af tijdens uw sproeiwerkzaamheden. U bouwt uw sproeier eenvoudig om. U haalt gewoon de oude pomp eruit en schroeft de AutoPump erin. Deze elektrische pomp kunt u gebruiken voor de standaard kunststof druksproeiers van Gloria (3, 5 en 8 liter).
De voordelen van draadloos elektrisch sproeien:
- U hoeft niet meer handmatig te pompen.
- U kunt langdurig sproeien.
- Het sproeibeeld is veel gelijkmatiger.
2 soorten Gloria compressoraansluitingen
De Gloria compressor aansluiting past in de vulopeningen van Gloria 405T; Gloria 410T; Gloria 505T en de Gloria 510T. Ook is hij te gebruiken met onze industriële hogedrukspuiten. Met het gebruik van een compressoraansluiting hoeft u nooit meer handmatig te pompen! De druk wordt geregeld met perslucht. Een goedkopere compressoraansluiting is onze Gloria ventiel compressoraansluiting.
Lastvan.com voor al uw drukspuiten en toebehoren!
Bent u op deze pagina belandt terwijl u op zoek bent naar andere accessoires en toebehoren voor uw drukspuit of sproeier? Neemt u dan eens een kijkje op de pagina drukspuiten toebehoren. Daar vind u o.a. diverse reinigingsmiddelen; rubbers; spuit- en verlengstukken; sproeiers en ga zo maar door.